Команда Захисту Дітей
FAQ
Часті питання та відповіді
Запитання та відповіді
Якщо ви не знайшли відповідь на ваше питання - зверніться до представників Команди за посиланням нище
Як я можу скористатися допомогою Команди?
У разі виявлення або підозри щоло насилля над дитиною ви можете звернутися до Команди, або до відповідної соціальної чи правоохоронної установи (контактна інформація розміщена на сайті та у приміщенні храму).
Як я можу захистити власну дитину?
1) Безпека дитини - це в першу чергу обов'язок самих батьків.
Слідкуйте, будь ласка, за вашими дітьми під час недільних фестивалів та інших масових заходів.
2) Розмовляйте з вашими дітьми про ті небезпеки, які можуть очікувати їх у соціумі, а також інформуйте про те, як захистити себе від цих небезпек.
Що робити, коли насильник виявлений?
Необхідно одразу ж розділити дитину та насильника, помістити дитину в безпечне місце та надати їй підтримку та допомогу.
Далі повідомте про факт насилля та особистість насильника Команді Захисту Дітей чи у відповідні служби захисту дітей (розміщені в інформаційному бюлетені на стіні оголошень в храмі).
Чи потрібна психологічна реабілітація дитині після вчинення насильства та підтримка її родині?
Це залежить від серьйозності вчиненного насилля та від індивідуальних особливостей дитини.
В будь-якому випадку, дитині рекомендрвано попрацювати з дитячим пстхологом, який правильно вислухає дитину, пряснить їй, що вона не винна у тому, що сталося, та допоможе їй подолати ті негативні емоції та страхи, які у неї виникли.
Як Команда перевіряє на адекватність осіб, які взаємодіють з дітьми?
Команда постійно проводить психолонічні скринінги усіх осіб, які задіяні в служінні з дітьми. Такі скринінги допомагають виявити негативні тенденції психологічного стану співробітників, небажані акцентуації характеру та емоційне вигорання.
Як я можу отримати інформацію та практичні навички по захисту моєї дитини?
Ви можете отримати інформацію щодо насилля та його різновидів на нашому сайті в розділі "Інформаційний розділ". В розділі "Отримати допомогу" ви можете ознайомитися з тим, як діяти у разі виявлення факту насилля та як отримати допомогу.
Made on
Tilda